CPDDxB Serisi Dikey Döner Otopark

CPDDxS Serisi Dikey Döner Otopark

CPE Serisi Elevatör Tip Otopark

“YAŞANABİLİR GELECEK İÇİN CARPARK “

Otopark sorununun temelini yetersiz park alanı oluşturmaktadır. Tespiti problemin doğru çözümü açısından önemli ve yerinde bir tespit olacaktır. Belediyeler, hastaneler, üniversiteler vb kamu kurumlarında, otellerde, şehir merkezlerinde alış-veriş merkezlerinde otopark için ayrılan bölümler sıklıkla ve mecburen göstermelik olmakla beraber artan talep doğrultusunda genelde ihtiyaca cevap verememektedir.

Özellikle şehir merkezlerinin kalabalığı park konusunda stres kaynağı olmuştur. Park yeri bulunamaması, park alanında aracın aldığı darbelerden kaynaklanan maddi kayıplar, park etme ve teslim alma işlemlerinde yaşanan zaman kayıpları ve hırsızlık olayları araç sahiplerinin ciddi sorunları arasındadır. Bununla beraber araç sahiplerinin yaşadığı bu sıkıntılar, belediye, hastane ve kurumlara vatandaş memnuniyetsizliği, otopark işletmeleri ve alışveriş merkezlerine tercih edilmeme ve müşteri kaybı olarak geri dönmektedir.

Otopark sorununun basit çözümü mümkünse mevcut alanlara ilaveler yapılması ya da ileri teknoloji ürünü, kullanımı kolay, hızlı, güvenli, düşük maliyetli, akılcı çözümler kullanmaktır. Tasarımı, imalatı ve satış sonrası hizmetleri ile %100 yerli, ileri teknoloji ürünü, kullanımı kolay, hızlı, güvenli, düşük maliyetli, şartlara uygun akılcı çözümler ile sizlerle beraberiz. Carpark mevcut alan şartları ve müşteri taleplerine uygun çeşitli özelliklere sahip tasarımlar ve çözümler sunmaktadır.